ExCo

ExCo Kurumsal Eğitim

     Dünyada meydana gelen tüm patlamaların en büyük tetikleyicisinin kıvılcım olduğunun farkında olan firmamız, bu konunun önemini ve müfredatı anlatmak için birçok fuara katılıp, seminerler ve ücretsiz eğitimler düzenlemiştir. Eğitimlerimiz halen devam etmektedir.Önceden randevu alarak siz de personellerinizi uygulamalı ÜCRETSİZ eğitim hizmetimizden yararlandırabilirsiniz.

DEREGRUP EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mobirise

     
     Özel şirketlerin, kamu, kurum ve kuruluşların kıvılcımdan kaynaklı ciddi sorunlar ve kayıplar yaşamamaları ve bunların önüne geçip tedbir almaları konusunda ürünlerimiz ve eğitimlerimizle Deregrup Ailesi olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız.

Neden ExCo

- ExCo Safety Tools -


ExCo marka kıvılcım çıkarmaz el aletleri tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış 27 yıllık geçmişi olan yerli bir üreticidir. Firmamız, yerli sermaye, patentli alaşım, sertifikalı üretim ve en önemlisi hızlı materyal temini ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Ürettiğimiz el aletleri; patlayıcı ,parlayıcı ve kolay yanıcı maddelerin işlendiği,depolandığı ve taşındığı yerlerde yapılması gereken ani mekanik operasyon ve müdahalelerde patlama ,infilak ve yangınlara karşı emniyetle kullanılır,
Mal, Can ve İş kayıplarını önler.

Uzmanlaşmış kadromuz, profesyonel tasarımlarımız, özel alaşımlı yüksek kalitedeki ürünlerimiz, satış sonrası kusursuz müşteri hizmetleri ve teknik ekibimizle Türkiye geneli kıvılcım çıkarmaz materyal ihtiyacının %95’ini tek başına karşılayan firmamız; kalite ve rekabet aşamasında yurt dışı muadillerinin de bir adım önüne geçerek 30’u aşkın ülkeye ihracata başlamış ve alanında marka olmayı başarmış bulunmaktadır.

1986 yılından itibaren Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri üreten firmamız, 2010’lu yıllarda artan siparişler ile döküm hızını ve kalitesini arttırmak için ciddi AR-GE yatırımları yapmıştır. Bu AR-GE çalışmaları ve laboratuvarları sayesinde 2013 yılına kadar yaklaşık 2000 çeşit ürün yelpazesi ile Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri ile Türkiye’ de patentli ve berilyumsuz tek üretici olmanın gururunu yaşamaktayız. 

ExCo

Bize Ulaşın

Adres :

2. San. Sit. Kazımdirik Mah. 351 Sokak Afa İş Merkezi No:7/311
Bornova/İZMİR
35100
Türkiye

Telefon - Fax :

0232 446 19 00 - 0232 446 07 17

E-mail :

Merkez :          info@deregrup.com.tr
Satış :              satis@deregrup.com.tr
Servis :            servis@deregrup.com.tr
Muhasebe :    muhasebe@deregrup.com.tr
Eğitim :           egitim@deregrup.com.tr

Europe :

E-Mail:    c.dere@deregrup.com.tr
                 cdere@gmx.de
GSM :     +49 174 776 20 85

Çerez Politikası


© Copyright 2021 DERE GRUP A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım: izmirmarkalama

Created with Mobirise - Visit site