- ExCo Safety Tools -

ExCo marka kıvılcım çıkarmaz el aletleri tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış 27 yıllık geçmişi olan yerli bir üreticidir. Firmamız, yerli sermaye, patentli alaşım, sertifikalı üretim ve en önemlisi hızlı materyal temini ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Ürettiğimiz el aletleri; patlayıcı ,parlayıcı ve kolay yanıcı maddelerin işlendiği,depolandığı ve taşındığı yerlerde yapılması gereken ani mekanik operasyon ve müdahalelerde patlama ,infilak ve yangınlara karşı emniyetle kullanılır,mal,can ve iş kayıplarını önler.

Uzmanlaşmış kadromuz, profesyonel tasarımlarımız, özel alaşımlı yüksek kalitedeki ürünlerimiz, satış sonrası kusursuz müşteri hizmetleri ve teknik ekibimizle Türkiye geneli kıvılcım çıkarmaz materyal ihtiyacının %95’ini tek başına karşılayan firmamız; kalite ve rekabet aşamasında yurt dışı muadillerinin de bir adım önüne geçerek 30’u aşkın ülkeye ihracata başlamış ve alanında marka olmayı başarmış bulunmaktadır.

1986 yılından itibaren Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri üreten firmamız, 2010’lu yıllarda artan siparişler ile döküm hızını ve kalitesini arttırmak için ciddi AR-GE yatırımları yapmıştır. Bu AR-GE çalışmaları ve laboratuvarları sayesinde 2013 yılına kadar yaklaşık 2000 çeşit ürün yelpazesi ile Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri ile Türkiye’ de patentli ve berilyumsuz tek üretici olmanın gururunu yaşamaktayız.

Ürünlerimiz hiçbir şekilde Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından zararlı ürün grubuna alınmış Berilyum (Be) içermemektedir.

İşletmelerin emniyeti açısından büyük önem arz eden Kıvılcım Çıkarmaz El Aletlerini, yurtdışı muadillerine göre kalite, tedarik ve fiyat politikası açısından ciddi avantajlarla,ekstra garanti süresi, hiçbir üründe olmayan belge ve sertifikalarıyla sizlere sunmaktayız.

Dünyada meydana gelen tüm patlamaların tetikleyicisinin kıvılcım olduğunun farkında olan firmamız, bu konunun önemini ve müfredatı anlatmak için birçok fuara katılıp, seminerler ve ücretsiz eğitimler düzenlemiştir. Önceden randevu alarak siz de teknik personelinizi uygulamalı eğitim hizmetimizden yararlandırabilirsiniz.

Özel şirketlerin, kamu, kurum ve kuruluşların kıvılcımdan kaynaklı ciddi sorunlar ve kayıplar yaşamamaları ve bunların önüne geçip tedbir almaları konusunda ürünlerimiz ve eğitimlerimiz ile DEREGRUP Ailesi olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız.

Hiçbir maddi güç canımızdan önemli değildir.

Güvenli dolu günler dileriz.DEREGRUP AİLESİ

Misyonumuz

     Verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin güven, memnuniyet ve üstün sadakatlerini kazanarak, daima onlar için en uygun ve en kaliteli ürünleri, sürekli geliştirerek sunmak ve bu bilinçle hizmet etmektir.

exco
exco
Vizyonumuz

     Kıvılcım Çıkarmaz El Aletleri üretiminde elde ettiğimiz büyük tecrübe, teknik bilgi ve birikimlerimizle müşterilerimizin tüm taleplerini kısa sürede karşılayabilen ve sektörde hızla gelişirken aynı zamanda tüm dünyada adından söz ettiren öncü bir firma olmaktır.

Satış Politikamız

DEREGRUP Ailesi olarak uyguladığımız satış politikamızda, müşterilerimizle ilişkilerimiz, sade ve dürüstlük temeline dayalıdır. Müşteri ilişkileri yönetim anlayışımızda, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinilmiştir.

Geniş satış ve hizmet ağıyla DEREGRUP, belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda en etkin satış ve satış sonrası hizmete ve sektörde en kaliteli ürün yelpazesine sahip olan markası ile yoluna devam etmektedir.

Ürünlerimizin tanınırlığını ve bilinirliliğini artırarak, marka değerini desteklemek,müşterimizin satın almakta olduğu ürünü iyi tanımasını ve bilinçli kullanmasını sağlamak pazarlama ve satış grubunun asli görevlerindendir. Bu görevlerin en iyi şekilde yerine getirilmesi, ileriki projelerimiz için, iyi referansla gelecek yeni müşteri potansiyelimizi pozitif etkiler.

DEREGRUP, her bir ürünü, her tedarikçisi ve her son kullanıcısı için imalat standartlarının tanıtımı ve eğitimleriyle satışını desteklemektedir.

Satış sonrası takip de grubun görev tanımları içinde yer almaktadır.

Her ürün imalattan çıktıktan sonra yetkili kurumlarca test edilip deneylere tabi tutulur.Testi geçen ürünlere özel EX kodları basılarak müşteriye teslim edilir.
Tüm markalı ürünlerimizden alan müşteri portföyümüzle veri tabanımız oluşturulmaktadır. Veri tabanıyla sürekli ilişki kurulması ile marka bilinirlilik, beklentiler ve beklentilerin karşılanması güncellenmektedir.

2008 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde yapılan satış ve pazarlama faaliyetlerimizle, basın ve medya ile ilişkilerin takibinin yanı sıra, şirket prensipleri doğrultusunda ürünlerimizin satışını destekleyen reklam ve tanıtım stratejilerimiz de belirlenmektedir.

exco
REFERANSLARIMIZ

  • KOPAZ A.Ş.  - Firmanın ürünlerini yıllardır satıyor ve müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Uzman Kadro
  • UYAN RULMAN - Zamanında ürün teslimi ve deneyimi ile Exproof sektörünün lider firması. Uzman Kadro
  • ONEX EXPROOF - Exproof gibi, can güvenliği için oldukça önemli olan bir alanda oldukça profesyonel bir firma.
  • ONEX EXPROOF - Exproof gibi, can güvenliği için oldukça önemli olan bir alanda oldukça profesyonel bir firma.
  • ONEX EXPROOF - Exproof gibi, can güvenliği için oldukça önemli olan bir alanda oldukça profesyonel bir firma.
  • ONEX EXPROOF - Exproof gibi, can güvenliği için oldukça önemli olan bir alanda oldukça profesyonel bir firma.
  • ONEX EXPROOF - Exproof gibi, can güvenliği için oldukça önemli olan bir alanda oldukça profesyonel bir firma.
  • ONEX EXPROOF - Exproof gibi, can güvenliği için oldukça önemli olan bir alanda oldukça profesyonel bir firma.
  • ONEX EXPROOF - Exproof gibi, can güvenliği için oldukça önemli olan bir alanda oldukça profesyonel bir firma.

HEDEF KİTLEMİZ

Belediye Bakım Ekipleri

Laboratuarlar

Kimyasal Atık İşletmeleri

Mekanik Birimler

Doğalgaz depolanan ve işlem yapılan bütün açık  ve kapalı alanlar

İstasyonlar

LPG ve LNG (Doğalgaz) Depolama ve
Dolum, Boşaltım yerleri

Rafineriler

Benzin İstasyonları

Her Türlü Akaryakıt Depolama Tesisleri

Otomotiv Endüstrisi

Trafolar

Kimyasal-Sıvılaştırılmış Gaz Taşımacılığı

Uçak Tamir Ve Bakım Hangarları

Endüstriyel Yağ Fabrikaları

Doğalgazın Girdiği Her İşletme

Tüp Dolum İstasyonları

Doğalgaz Dağıtım Şirketleri

Maden Ocakları ve Maden İşletmeleri

Kimya Fabrikaları

Boya Üretim Fabrikaları

Makine İmalat Fabrikaları

Şeker ve Un Fabrikaları

Alkol Üretim Fabrikaları

Bize Ulaşın

Adres :

2. San. Sit. Kazımdirik Mah. 351 Sokak Afa İş Merkezi No:7/311
Bornova/İZMİR
35100
Türkiye

Telefon - Fax :

0232 446 19 00 - 0232 446 07 17

E-mail :

Merkez :          info@deregrup.com.tr
Satış :              satis@deregrup.com.tr
Servis :            servis@deregrup.com.tr
Muhasebe :    muhasebe@deregrup.com.tr
Eğitim :           egitim@deregrup.com.tr

Europe :

E-Mail:    c.dere@deregrup.com.tr
                 cdere@gmx.de
GSM :     +49 174 776 20 85

Çerez Politikası


© Copyright 2021 DERE GRUP A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım: izmirmarkalama

Created with Mobirise website themes